Uzdrawianie, czyli harmonizowanie z naturalnym rytmem

b_150_100_16777215_00_images_harmony-1229893_640.jpgCelem uzdrawiania jest przywrócenie ciała, energii i umysłu, a przy tym osoby uzdrawianej i jej życia do naturalnego rytmu. Chodzi o wzmocnienie jej naturalnych funkcji. Nie osiągane jest nic obcego, nowego w stosunku do osobowości.

Błędem wielu osób jest to, że oczekują po uzdrawianiu nowych doznań, niezwykłych odczuć. Takie osoby zawiodą się zamawianą sesją.

Powinniśmy podchodzić do tego jako do przywracania i zachowywania homeostazy (równowagi psychofizycznej). W istocie powracasz do “starego, dobrego siebie”. Masz okazję spotkać się ze swoim życiem, z dawno zapomnianymi wzorcami, które podświadomie oddziałują na różne wydarzenia, w których bierzesz udział.

Przeszłość ma wielki wpływ na teraźniejszość w postaci nagromadzonych wspomnień i nawyków. Pamiętamy różne przeżycia, często pielęgnujemy je świadomie i nieustannie nimi żyjemy,

Uzdrawianie otworzy Cię na świeżość doświadczenia. Uzdrowiciel nie zrobi jednak niczego z Twoim życiem za Ciebie. Uzdrawianie przywróci Ci energię i pomoże się odblokować, ale to Ty jesteś kapitanem swojego okrętu, Ty odpowiadasz za swój los.

Sytuacja przypomina oddanie samochodu do naprawy. Mechanik ma na celu doprowadzić go do stanu użytkowania, ale nie on ponosi odpowiedzialność za to, co dalej zrobi z nim klient. Być może na podstawie doświadczeń, które doprowadziły go np. do stłuczki zmądrzeje i będzie uważnie prowadził pojazd, a być może nie wyciągnie z tego żadnych wniosków i znowu spowoduje kolizję. Tego mechanik nie wie.

Nie oczekujemy po uzdrawianiu zbawienia. Jest to raczej proces naprawy, powracania do normalności. Nie obarczajmy uzdrowiciela odpowiedzialnością za własne wybory.

Niech sesja uzdrawiania, którą u mnie zamawiasz wiąże się z ponowieniem świadomości tego i decyzji, że to Ty ponosisz odpowiedzialność za swoje życie, że wszystko, co zepsułeś, zepsułeś na własne konto a ktoś za pieniądze (bo niby dlaczego ma płacić za Twoje błędy?) próbuje odwrócić tego skutki robiąc to, co w jego mocy (z zaznaczeniem, że ta moc jest zawsze ograniczona).

Moja książka "Ho'oponopono. Wprowadzanie wewnętrznej harmonii"

Zapisz się na listę mailingową

Otrzymuj informacje o promocjach i nowościach, interesujące ogłoszenia i propozycje.

Please publish modules in offcanvas position.